8000kVA 34,5kV/480V Trójfazowy transformator zasilania stacji podstawowej ONAN Olej zanurzony ANSI Standardy IEEE
| Nazwa marki: | WINLEY |
| Numer modelu: | SF-8000/34,5 |
| MOQ: | 1 jednostka |
| Cena: | $1000-$150000 |
| Szczegóły opakowania: | obudowa ze sklejki |
| Warunki płatności: | T/T |
Szczegółowe informacje
Miejsce pochodzenia:
Chiny
Orzecznictwo:
ANSI/IEEE
typ:
Transformator mocy podstacji
Działanie:
Obniżenie
Pojemność:
8000 kVA
Napięcie pierwotne:
34 500 Y/19 920 V
Napięcie wtórne:
480 V x 480 V
Grupa wektorów:
YNd1
Klasa chłodzenia:
ONAN
Standard:
ANSI C57.12.00
Czas dostawy:
30 DNI
Możliwość Supply:
500 zestawów/miesiąc
Opis produktu
8000kVA 34,5kV/480V Trójfazowy transformator zasilania podstawy ONAN Olej zanurzony
Zdjęcia produktów
Główne dane
| Rodzaj transformatora | Transformator mocy podstawy, typu hermetycznie zamkniętego |
| Konfiguracja transformatora | Płyn napełniony podkładką |
| Rodzaj paszy | Podaż radialna |
| Faza | Trzy fazy |
| Pojemność | 8000 kVA |
| Grupa wektorów | YNd1 |
| Klasa chłodzenia | ONAN; samochłodzony |
| Materiał grzejnika | Stop aluminium |
| Napięcie pierwotne | 34500Y/19920 |
| Włókno wtórne | 480 V x 480 V |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Wzrost temperatury | 65°C |
| Wskaźnik izolacji | Klasy E Izolacja - 120°C, 248°F |
| Materiał nawijania | Cooper. |
| Efektywność w % | 99.41% |
| Brak utraty obciążenia (w watach) | 2,200 Wattów |
| Strata całkowitego obciążenia (w watach) w wysokości 100% | 23450 Wattów |
| Wymiary* | 83 L x 75 D x 75 W |
| Całkowita masa (płynna) * | 31900 funtów. |
Rysunki techniczne
![]()
Standardowe cechy
- Projekt o dużej pojemności -8MVA trójfazowy transformator podstacji do przekształcania od 34,5 kV do 480 V, idealny do zastosowań przemysłowych i użytkowych.
- Ameryka Północna zgodna -W pełni spełnia normy ANSI C57.12.00, CSA C802.1 i DOE 2016 standardy efektywności.
- Ultra wysoka wydajność 99,41% -Osiąga 99,41% wydajności przy 50% obciążenia przy zaledwie 2,200 W utraty bezobciążenia dla znaczącej oszczędności energii.
- Podwójne drugorzędne uzwojenia -480V x 480V podwójna konfiguracja wtórna obsługuje elastyczne aplikacje, w tym 12-impulsowy wyprostowacz i podwójne obciążenie.
- Zwoje miedziane klasy premiumWywijania miedzi o wysokiej czystości po obu stronach HV i LV zapewniają lepszą przewodność i niski wzrost temperatury.
- Kompletny pakiet ochrony -Zainstalowane w fabryce urządzenia zatrzymujące błyskawice (36 kV), transformatory prądu, urządzenia zmniejszające ciśnienie i temperatury.
- Aluminiowy grzejnik rolkowy -Wysoka wydajność termiczna, lekka konstrukcja i odporność na korozję.
![]()
Wnioski
| Sektor | Wnioski |
| Indusrial | Zakłady produkcyjne, maszyny ciężkie, linie montażowe |
| Użyteczność | Podstawy dystrybucyjne, sieci energetyczne, farmy energii ze źródeł odnawialnych |
| Wydatki handlowe | Duże biurowce, szpitale, centra danych |
| Infrastruktura | Lotniska, systemy kolejowe, oczyszczanie wody |
Specyfikacja transformatora podstawy
| kVA | HV | LV | Szerokość ((mm) | Długość ((mm) | Wysokość ((mm) |
|---|---|---|---|---|---|
| 315 kVA | 11000V | 400 V | 800 | 696 | 1336 |
| 500 kVA | 27600V | 480GrdY/277V | 1730 | 2300 | 1510 |
| 500 kVA | 11000V | 415 V | 1700 | 1700 | 1650 |
| 750 kVA | 11000V | 433V | 1850 | 1845 | 1465 |
| 1000 kVA | 14400V | 415/240V | 1085 | 1860 | 1570 |
| 1200 kVA | 13800V | 240 V | 2450 | 1850 | 1820 |
| 1500 kVA | 24940V | 600 V | 1800 | 1880 | 1895 |
| 2000 kVA | 7200V | 600GrdY/346 | 1766 | 2680 | 1982 |
| 2000 kVA | 44000V | 600 V | 1260 | 2090 | 1700 |
| 2500 kVA | 24940V | 480GrdY/277V | 2400 | 2200 | 2060 |
| 3000 kVA | 11000V | 415 V | 1600 | 2330 | 1920 |
| 3000 kVA | 22800V | 415/240V | 2130 | 3500 | 1910 |
| 3750 kVA | 44000V | 600 V | 2240 | 2650 | 2700 |
| 4000 kVA | 33 kV | 600Y/347 | 2150 | 3250 | 2290 |
| 5000 kVA | 34500V | 7200V | 3780 | 1850 | 3450 |
| 5000 kVA | 34500V | 4160V | 2799 | 2400 | 2938 |
| 6300 kVA | 35000V | 400 V | 3520 | 2820 | 3470 |
| 6800 kVA | 34500V | 800 V | 3400 | 2670 | 3400 |
| 7500 kVA | 27600Y | 4160V | 3350 | 3290 | 2270 |
![]()
Proces produkcji
![]()
![]()