5kVA Power Pole Transformer 24940Y 14400V To 120V Oil Immersed Electrical Transformers Standards CSA cUL Listed
| Ονομασία μάρκας: | WINLEY |
| Αριθμός μοντέλου: | Δ-5/24.94 |
| Τροποποιημένο: | 1 μονάδα |
| Τιμή: | $1000-$10000 |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Θήκη από κόντρα πλακέ |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Μετασχηματιστής 5kVA τοποθετημένος σε στύλο
,πρότυπα CSA
,Ηλεκτρικός μετασχηματιστής 24940Y εμποτισμένος σε λάδι
5kVA Μετασχηματιστής πυλώνα ισχύος 24940Y 14400V έως 120V Μετασχηματιστές ηλεκτρικής ενέργειας που βυθίζονται σε λάδι CSA πρότυπα cUL καταχωρημένα
Οι μετασχηματιστές Winley Electric ̇ που είναι τοποθετημένοι σε στύλους ανταποκρίνονται πλήρως στις βασικές απαιτήσεις των Καναδών αγοραστών.Ηλεκτρικά πρότυπα ANSI/IEEE και CECΗ εταιρεία διαθέτει εκτεταμένη εμπειρία έργων στη Βόρεια Αμερική, παρέχει πλήρη έγγραφα πιστοποίησης, επαγγελματική τεχνική υποστήριξη και ολοκληρωμένες υπηρεσίες εγγύησης,και υποστηρίζει την ταχεία παράδοση 30 ημερών.
![]()
cUL Πιστοποιητικό πιστοποίησης της Winley Electric, αριθ. UL-CA-2551188-0
Φωτογραφίες προϊόντων
![]()
![]()
Κύρια δεδομένα
| Τύπος μετασχηματιστή | Μετασχηματιστής εναέριας διανομής, συμβατικού τύπου |
| Διαμόρφωση μετασχηματιστή | Πλήρης υγρό στύλος τοποθετημένος |
| Φάση | Μία φάση |
| Δυναμικότητα | 5 KVA |
| Πρωτογενής τάση | 24940Y/14400 |
| Πρωτογενής BIL | 125 kV |
| Δευτερογενής τάση | 120/240V (L-N-N-L) |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Αύξηση της θερμοκρασίας | 65°C |
| Αξιολόγηση μόνωσης | Κλάση Ε Μόνωση - 120°C, 248°F |
| Τάξη ψύξης | ΟΝΑΝ; Αυτοψυγμένο |
| Πρότυπο αποδοτικότητας | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα DOE 2016, πληροί τα πρότυπα CSA πληροί τα πρότυπα ANSI/IEEE |
| Υλικό περιστροφής | Χάλυβα |
| Κατηγορία θερμοκρασίας περιβάλλοντος | 40°C |
| Επίπεδο ήχου | 48 dBA |
| Μέγεθος* | 16.90''-W x 20.00''-D x 33.85''-H |
| Διάμετρος δεξαμενής* | 13.39' OD |
| Συνολικό βάρος (γεμισμένο με υγρό) * | 217 κιλά. |
Τεχνικά σχέδια
![]()
Τυπικά χαρακτηριστικά
- Οικονομικά αποδοτικό σχεδιασμό
- Υψηλή απόδοση και χαμηλά επίπεδα θορύβου
- Δυνατότητα διπλής τάσης
- Επιχρισμός που πληροί ή υπερβαίνει το πρότυπο IEEE C57
- Εξαιρετική σφράγιση για προστασία από περιβαλλοντικούς παράγοντες
- Τεχνουργήματα για την κατασκευή ή την επεξεργασία συσκευών για την κατασκευή ή την επεξεργασία συσκευών για την κατασκευή ή την επεξεργασία υλικών
- Τεχνουργήματα για την κατασκευή ή την επεξεργασία συσκευών για την κατασκευή ή την επεξεργασία συσκευών για την επεξεργασία ή την επεξεργασία προϊόντων
- Εύκολο κάλυμμα ή πλευρικά στερεόστρωμα
- Τερματικά τύπου σπαθιάς ή σφραγίδας
- Συμβατό με το ορυκτό λάδι και το βιοδιασπώμενο φυτικό λάδι ως μονωτικό λάδι
- Προμήθεια στηρίγματος συσσωρευτικού, με στηρίγματα διαθέσιμα εάν απαιτείται
![]()
Προδιαγραφές
| 10kva-500kva Μονοφασικός μετασχηματιστής βυθισμένος σε λάδι | ||||||
| Ονομαστική κεφαλαιακή αξία (kVA) | Υψηλή | Χαμηλή τάση (v) | Σύμβολο σύνδεσης | Τύπος | Αντίσταση βραχυκυκλώματος (%) | Αποτελεσματικότητα |
| Τετάρτη | (%) | |||||
| 10 | 4160 7200 12000 12470 13200 13800 19920 24940 34500 |
110 220 230 400 480 |
ΙΙ0, ΙΙ6 | Δελτίο ΕΚΑΧ | 10,0-4,5% | 98.7 |
| 15 | 98.82 | |||||
| 25 | 98.95 | |||||
| 37.5 | 99.05 | |||||
| 50 | 99.11 | |||||
| 75 | 99.19 | |||||
| 100 | 99.25 | |||||
| 167 | 99.33 | |||||
| 250 | 99.39 | |||||
| 333 | 99.43 | |||||
| 500 | 99.49 | |||||
Με εξαιρετικά πλεονεκτήματα σε θέματα συμμόρφωσης, αξιοπιστίας, αποδοτικότητας παράδοσης και τοπικής εξυπηρέτησης, η Winley Electric είναι ένας αξιόπιστος και υψηλής ποιότητας προμηθευτής για έργα διανομής ηλεκτρικής ενέργειας στον Καναδά.
Διαδικασία παραγωγής
![]()
Γενικές ερωτήσεις
![]()