Transformator słupowy mocy 5 kVA 24940Y 14400 V do 120 V Transformatory elektryczne zanurzone w oleju Normy CSA Na liście cUL
| Nazwa marki: | WINLEY |
| Numer modelu: | D-5/24,94 |
| MOQ: | 1 jednostka |
| Cena: | $1000-$10000 |
| Szczegóły opakowania: | Obudowa ze sklejki |
| Warunki płatności: | T/T |
Standardy CSA dla transformatorów stożkowych o mocy 5 kVA
,24940Y transformator elektryczny zanurzony w oleju
,14400V do 120V transformator wymieniony w cUL
5kVA Transformator słupkowy 24940Y 14400V do 120V Transformatory elektryczne zanurzone w oleju Standardy CSA cUL Wykazane
Transformatory Winley Electric® na biegunach w pełni spełniają podstawowe wymagania kanadyjskich nabywców.Standardy elektryczne ANSI/IEEE i CECFirma posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów w Ameryce Północnej, zapewnia kompletne dokumenty certyfikacyjne, profesjonalne wsparcie techniczne i kompleksowe usługi gwarancyjne,i obsługuje 30-dniową szybką dostawę.
![]()
cUL Certyfikat certyfikacji Winley Electric, nr UL-CA-2551188-0
Zdjęcia produktów
![]()
![]()
Główne dane
| Rodzaj transformatora | Transformator rozdzielczy powietrzny, typu konwencjonalnego |
| Konfiguracja transformatora | Płyn napełniony słupem |
| Faza | Jednorazowa faza |
| Pojemność | 5 KVA |
| Napięcie pierwotne | 24940Y/14400 |
| BIL podstawowy | 125 kV |
| Włókno wtórne | 120/240V (L-N-N-L) |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Wzrost temperatury | 65°C |
| Wskaźnik izolacji | Klasy E Izolacja - 120°C, 248°F |
| Klasa chłodzenia | ONAN; samochłodzony |
| Standardy wydajności | Spełnia normy DOE 2016, spełnia normy CSA spełnia normy ANSI/IEEE |
| Materiał nawijania | Miedź |
| Wskaźnik temperatury otoczenia | 40°C |
| Poziom dźwięku | 48 dBA |
| Wymiary* | 16.90''-W x 20.00''-D x 33.85''-H |
| Średnica zbiornika* | 13.39' OD |
| Całkowita masa (płynna) * | 217 funtów. |
Rysunki techniczne
![]()
Standardowe cechy
- Kosztowo efektywne projektowanie
- Wysoka wydajność i niski poziom hałasu
- Możliwość podwójnego napięcia
- Powłoka spełnia lub przekracza standard IEEE C57
- Doskonałe uszczelnienie w celu ochrony przed czynnikami środowiskowymi
- Pozostałe urządzenia, z wyłączeniem tych objętych pozycją 8403
- Pozostałe, o masie przekraczającej 10 kg
- Przystosowane osłony lub boczne zęby napięciowe
- Pozostałe urządzenia, z wyłączeniem tych objętych pozycją 8471
- Kompatybilny zarówno z olejem mineralnym, jak i biodegradowalnym olejem roślinnym jako olejem izolacyjnym
- Zawierają one urządzenie do zabezpieczania przed prądem napędowym, z dostępnymi w razie potrzeby uchwytami
![]()
Specyfikacje
| 10kva-500kva Jednofazowy transformator zanurzony w oleju | ||||||
| Poziom kapitalizacji nominalnej ((kVA) | Wysoki | Niskie napięcie (v) | Symbol połączenia | Standardowy | Impedancja zwarcia ((%) | Efektywność |
| napięcie (v) | (%) | |||||
| 10 | 4160 7200 12000 12470 13200 13800 19920 24940 34500 |
110 220 230 400 480 |
II0,II6 | IEEE/ANSI/DOE/CSA | 10,0-4,5% | 98.7 |
| 15 | 98.82 | |||||
| 25 | 98.95 | |||||
| 37.5 | 99.05 | |||||
| 50 | 99.11 | |||||
| 75 | 99.19 | |||||
| 100 | 99.25 | |||||
| 167 | 99.33 | |||||
| 250 | 99.39 | |||||
| 333 | 99.43 | |||||
| 500 | 99.49 | |||||
Dzięki wyjątkowym zaletom w zakresie zgodności z przepisami, niezawodności, wydajności dostaw i zlokalizowanej obsługi, Winley Electric jest niezawodnym i wysokiej jakości dostawcą dla projektów dystrybucji energii w Kanadzie.
Proces produkcji
![]()
Częste pytania
![]()