Transformator podłogi montażu fazy 3 300kVA 12,47kV do 480y/277 Transformator do dystrybucji energii zanurzonej w oleju
| Nazwa marki: | WINLEY |
| Numer modelu: | ZGS-300/12.47 |
| MOQ: | 1 jednostka |
| Cena: | $5000-$10000 |
| Szczegóły opakowania: | Obudowa ze sklejki |
| Warunki płatności: | T/T |
Transformator podłogi montażu 3 fazy 300kVA 12,47kV do 480y/277 Transformator rozkładu energii zanurzonej w oleju
Dlaczego wybrać nas?
- Winley Electric produkuje pełną gamę trójfazowych przekształtników montowanych na podkładkach o pojemności 45 kVA-5500 kVA i napięciu do 34,5 kV.Nasze transformatory są profesjonalnie zaprojektowane i ściśle testowane, aby w pełni spełniać obowiązujące standardy branżowe, w tym wymagania CSA, serii IEEE C57 i DOE dotyczące wydajności.
- Nasza cała linia produktów jest certyfikowana UL i cUL, co pomaga zapewnić zgodność z wymaganiami wejścia na rynek północnoamerykański.Zmiany, które mogą powodować powstanie szkodliwych substancji.
- W Winley Electric stworzyliśmy dedykowaną linię montażową dla przekształcaczy, wspieranych kompletnym sprzętem, stabilnym łańcuchem dostaw i standaryzowanymi procedurami produkcyjnymi.możemy stale wypełniać zamówienia i dostarczać na czas, o miesięcznej mocy produkcyjnej przekraczającej 500 sztuk.
![]()
Proces produkcji
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
przesyłka
15 jednostek 300 kVA trójfazowych transformatorów zostało załadowanych i wysłanych do naszego klienta w Stanach Zjednoczonych.
![]()
![]()
Główne dane
| Rodzaj transformatora | Wyposażone w podkładkę, typu przedziałowego |
| Konfiguracja transformatora | Płyn napełniony podkładką |
| Rodzaj zasilania transformatora | Podaż radialna |
| Faza | Trzy fazy |
| Pojemność | 300 KVA |
| Grupa wektorów | Dyn1 |
| Napięcie pierwotne | 12470V |
| Klasa napięcia pierwotnego | Klasa 15 kV |
| BIL podstawowy | 95 KV |
| Włókno wtórne | 480Y/277 |
| BIL wtórny | 30 KV |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Wzrost temperatury | 65°C |
| Wskaźnik izolacji | Klasy E Izolacja - 120°C, 248°F |
| Klasa chłodzenia | KNAN; samoochłodzone |
| Impedancja | 50,75% |
| Standardy wydajności | Spełnia normy DOE 2016, spełnia normy CSA spełnia normy ANSI/IEEE |
| Efektywność w % | 99.00% |
| Brak utraty obciążenia (w watach) | +/- 500 W |
| Strata całkowitego obciążenia (w watach) w wysokości 100% | +/- 3000 W |
Rysunki techniczne
![]()
Standardowe cechy
• 60 Hz.
• średni wzrost nawijania o 65°C.
• Układy zasilające radialne.
• Śmiertelny i aktywny typ końcówek przednich HV.
• HV BIL 95 kV
• LV BIL 30 kV
• Trójpunktowe zaciskanie drzwi niskiego napięcia.
• Drzwi wysokonapięciowe, które można otworzyć dopiero po otwarciu drzwi niskonapięciowych.
• Sztywne przegrody stalowe.
• Zbiornik transformatora spawany od pokrywy do podstawy.
• Stała tabliczka z nazwą.
• 1 cm pokrycia rur NPT.
• podkładki do uziemienia zbiorników ANSI.
• 1 cm zawór odpływowy i próbkarz.
• Automatyczny zawór obniżający ciśnienie (35 SCFM).
• Zmiennik kranów z (2) 2,5% pełną pojemnością kranów powyżej i poniżej wartości nominalnej.
• Jedno dziurko ręczne o wymiarach 10 x 18 (lub 14 x 25) w osłonie zbiornika transformatora.
• Malowany w oliwkowo-zielony kolor.
• Zaprojektowane, wyprodukowane i przetestowane zgodnie z najnowszymi normami ANSI IEEE
![]()
Specyfikacja
| Moc nominalna (KVA) |
Wysokie napięcie (KV) |
Niskie napięcie (V) |
Utrata bez obciążenia (W) |
Strata w trakcie obciążenia (W) |
Wysokość (mm) |
Głębokość (mm) |
Szerokość (mm) |
Waga (kg) |
Waga (kg) |
| 75 KVA | 34.5KV 4.160KV 12.47KV 13.2KV 130,8 KV 24940GrdY/14400 1247 Grdy/7200 4160GrdY/2400 lub inne |
277V 347V 480 V 600 V 120/240V 208GrdY/120 415GrdY/240 480GrdY/277 600Y/347 |
180 | 1250 | 1430 | 910 | 1930 | 645 | 1422 |
| 150 KVA | 280 | 2200 | 1530 | 980 | 1510 | 989 | 2180 | ||
| 300 KVA | 480 | 3650 | 1680 | 1080 | 1660 | 1415 | 3119 | ||
| 500 KVA | 680 | 5100 | 1790 | 1160 | 1810 | 1905 | 4200 | ||
| 750 KVA | 980 | 7500 | 2030 | 1300 | 2030 | 2755 | 6074 | ||
| 1000 KVA | 1150 | 10300 | 1854 | 1549 | 1651 | 3235 | 7132 | ||
| 1500 KVA | 1640 | 14500 | 2150 | 1570 | 2210 | 5835 | 12864 | ||
| 2000 KVA | 2160 | 20645 | 2220 | 1600 | 2380 | 6430 | 14175 | ||
| 2500 KVA | 2680 | 23786 | 2330 | 1650 | 3070 | 8865 | 19544 | ||
| 3000 KVA | 3300 | 30300 | 2460 | 1850 | 3260 | 11300 | 24912 | ||
| 3735KVA | 4125 | 37875 | 2680 | 2060 | 4080 | 14400 | 31746 |
Częste pytania
![]()