150kVA Trójfazowy transformator zamontowany na podłodze 12470V Delta do 480Y/277V Standardy ANSI/IEEE Typ transformatora olejowego
| Nazwa marki: | WINLEY |
| Numer modelu: | ZGS-150/35 |
| MOQ: | 1 jednostka |
| Cena: | $5000-$150000 |
| Szczegóły opakowania: | Obudowa ze sklejki |
| Warunki płatności: | T/T |
Transformator trójfazowy naburtowy 150 kVA 12470 V Delta na 480Y/277 V zgodny ze standardami ANSI/IEEE
WINLEY oferuje trójfazowy transformator naburtowy o mocy 150 kVA, wypełniony cieczą, zgodny ze standardami ANSI/IEEE® i posiadający certyfikat UL/cUL. Z uzwojeniem pierwotnym 12470 V w konfiguracji delta i uzwojeniem wtórnym 480Y/277 V w konfiguracji wężowej-N, transformator ten jest idealny do zastosowań komercyjnych, przemysłowych i dystrybucyjnych w sieciach energetycznych. Jego samoczynne chłodzenie KNAN, konstrukcja komorowa zapewnia doskonałą wydajność i stabilność w scenariuszach zewnętrznych o dużym obciążeniu, wyposażony jest w biodegradowalny olej roślinny nie-PCB jako izolację, 5-pozycyjny przełącznik zaczepów, zintegrowane odgromniki i zgodność ze standardami efektywności DOE 2016 i CSA.
Zdjęcie produktu
![]()
![]()
![]()
Dane główne
| Typ transformatora: | Naburtowy, komorowy |
| Faza: | Trójfazowy |
| Moc: | 150 MVA |
| Grupa wektorowa: | Dyn1 |
| Napięcie pierwotne: | 12470 V |
| BIL pierwotny: | 95 KV |
| Napięcie wtórne: | 480Y/277 |
| Częstotliwość: | 60 Hz |
| Wzrost temperatury: | 65°C |
| Klasa chłodzenia: | KNAN; Samoczynne chłodzenie |
| Normy efektywności: | Spełnia normy DOE 2016, Spełnia normy CSA, Spełnia normy ANSI/IEEE |
| Materiał uzwojenia: | Miedź |
| Efektywność %: | 98,9% |
| Straty bez obciążenia (w watach)): | +/- 320W |
| Straty przy pełnym obciążeniu (w watach) przy 100%: | +/- 1 600W |
Rysunki techniczne
![]()
Specyfikacja
| Moc znamionowa (kVA) |
Wysokie napięcie (kV) |
Niskie napięcie (V) |
Straty bez obciążenia (W) |
Straty pod obciążeniem (W) |
Wysokość (mm) |
Głębokość (mm) |
Szerokość (mm) |
Waga (kg) |
Waga (Lbs) |
| 75 kVA | 34,5 kV 4,160 kV 12,47 kV 13,2 kV 13,8 kV 24,94 GrdY/14,4 12,47 Grdy/7,2 4,16 GrdY/2,4 lub inne |
277 V 347 V 480 V 600 V 120/240 V 208 GrdY/120 415 GrdY/240 480 GrdY/277 600 Y/347 |
180 | 1250 | 1430 | 910 | 1930 | 645 | 1422 |
| 150 kVA | 280 | 2200 | 1530 | 980 | 1510 | 989 | 2180 | ||
| 300 kVA | 480 | 3650 | 1680 | 1080 | 1660 | 1415 | 3119 | ||
| 500 kVA | 680 | 5100 | 1790 | 1160 | 1810 | 1905 | 4200 | ||
| 750 kVA | 980 | 7500 | 2030 | 1300 | 2030 | 2755 | 6074 | ||
| 1000 kVA | 1150 | 10300 | 1854 | 1549 | 1651 | 3235 | 7132 | ||
| 1500 kVA | 1640 | 14500 | 2150 | 1570 | 2210 | 5835 | 12864 | ||
| 2000 kVA | 2160 | 20645 | 2220 | 1600 | 2380 | 6430 | 14175 | ||
| 2500 kVA | 2680 | 23786 | 2330 | 1650 | 3070 | 8865 | 19544 | ||
| 3000 kVA | 3300 | 30300 | 2460 | 1850 | 3260 | 11300 | 24912 | ||
| 3750 kVA | 4125 | 37875 | 2680 | 2060 | 4080 | 14400 | 31746 |
Cechy
- Wysoka moc 150 kVA i szeroki zakres napięćTrójfazowa konstrukcja naburtowa obniża napięcie z 12470 V Delta na 480Y/277 V Wye-N, idealna do zastosowań komercyjnych i przemysłowych średniego i ciężkiego obciążenia.
- Pełna zgodność z przepisami Ameryki PółnocnejCertyfikat UL/cUL, pełna zgodność ze standardami ANSI/IEEE, efektywność DOE 2016 i wymagania CSA dotyczące bezpieczeństwa i wydajności klasy energetycznej.
- Solidna konstrukcja komorowa typu IINaburtowa konstrukcja z płaskim frontem, wypełniona cieczą, z klasą odporności na warunki atmosferyczne NEMA 3R, zaprojektowana do wytrzymywania trudnych warunków zewnętrznych.
- Wydajne samoczynne chłodzenie KNANSystem chłodzenia KNAN (samoczynne chłodzenie) eliminuje potrzebę stosowania wentylatorów zewnętrznych, zmniejszając koszty konserwacji i hałas pracy w środowiskach przemysłowych.
- Precyzyjna regulacja napięcia5-pozycyjny przełącznik zaczepów (zakres zaczepów 2,5%) z zewnętrznym uchwytem roboczym do łatwej regulacji w terenie, optymalizujący napięcie w różnych warunkach obciążenia.
- Najwyższej jakości izolacja i bezpieczeństwoBiodegradowalny naturalny ester oleju roślinnego (nie-PCB) zapewnia doskonałą odporność ogniową, bezpieczeństwo środowiskowe i długoterminową stabilność termiczną.
- Zintegrowana ochrona przeciwprzepięciowaFabrycznie zamontowane odgromniki klasy 18 kV zapewniają niezawodną ochronę przed uderzeniami pioruna i przepięciami w naziemnych systemach sieciowych.
- Wysokowydajne uzwojenia miedzianeUzwojenia z miedzi o wysokiej czystości z grupą wektorową Dyn11 gwarantują niskie straty bez obciążenia, wysoką wydajność i stabilne przesyłanie mocy.
Zastosowanie
- Budynki komercyjne: Centra handlowe, kompleksy biurowe, hotele i centra handlu detalicznego
- Obiekty przemysłowe: Zakłady produkcyjne, zakłady przetwórstwa żywności, magazyny i kopalnie
- Infrastruktura energetyczna: Podstacje, podziemne sieci dystrybucyjne i duże inwestycje deweloperskie
- Budownictwo wysokościowe: Tymczasowe zasilanie i stałe systemy elektryczne dla budynków średniej wysokości
- Projekty komunalne: Szkoły, szpitale, obiekty rządowe i systemy oświetlenia ulicznego
Proces produkcji
![]()
![]()
![]()