1500kVA 3-fazowy transformator zamontowany na podłodze 4160V do 480V 277V Standardy ANSI IEEE
| Nazwa marki: | WINLEY |
| Numer modelu: | ZGS-1500/13.2 |
| MOQ: | 1 jednostka |
| Cena: | $5000-$150000 |
| Szczegóły opakowania: | Obudowa ze sklejki |
| Warunki płatności: | T/T |
Transformator z podkładką 1500kva
,Transformator trójfazowy 4160V do 480V
,Transformator standardowy ANSI IEEE
WINLEY oferuje kompletną linię trójfazowych transformatorów napowierzchniowych zalewanych cieczą, które spełniają standardy ANSI®/IEEE® i posiadają certyfikat UL/cUL. Z napięciami do 34,5 kV i mocami do 5000 kVA, transformatory te nadają się do zastosowań wysokiego napięcia i dużej pojemności, takich jak podstacje i przemysłowe systemy zasilania. Ich konstrukcja zanurzona w oleju zapewnia doskonałą wydajność i stabilność w scenariuszach wysokiego obciążenia i wysokiego napięcia.
![]()
| Typ transformatora: | Napowierzchniowy, typu komorowego |
| Faza: | Trójfazowy |
| Pojemność: | 1,5 MVA (1500 KVA) |
| Grupa wektorowa: | DYN1 |
| Napięcie pierwotne: | 4160V |
| BIL pierwotny: | 60 KV |
| Napięcie wtórne: | 480Y/277 |
| Częstotliwość: | 60 Hz |
| Wzrost temperatury: | 65°C |
| Klasa chłodzenia: | KNAN; Chłodzony samoczynnie |
| Normy sprawności: | Spełnia normy DOE 2016, Spełnia normy ANSI/IEEE |
| Materiał uzwojenia: | miedź |
| Sprawność %: | 99,30% |
| Straty bez obciążenia (w watach)): | +/- 1900W |
| Straty przy pełnym obciążeniu (w watach) przy 100%: | +/- 10500W |
![]()
| Moc znamionowa (KVA) |
Wysokie napięcie (KV) |
Niskie napięcie (V) |
Straty bez obciążenia (W) |
Straty pod obciążeniem (W) |
Wysokość (mm) |
Głębokość (mm) |
Szerokość (mm) |
Waga (kg) |
Waga (Lbs) |
| 75KVA | 34,5KV 4,160KV 12,47KV 13,2KV 13,8KV 24940GrdY/14400 1247Grdy/7200 4160GrdY/2400 lub inne |
277V 347V 480V 600V 120/240V 208GrdY/120 415GrdY/240 480GrdY/277 600Y/347 |
180 | 1250 | 1430 | 910 | 1930 | 645 | 1422 |
| 150KVA | 280 | 2200 | 1530 | 980 | 1510 | 989 | 2180 | ||
| 300KVA | 480 | 3650 | 1680 | 1080 | 1660 | 1415 | 3119 | ||
| 500KVA | 680 | 5100 | 1790 | 1160 | 1810 | 1905 | 4200 | ||
| 750KVA | 980 | 7500 | 2030 | 1300 | 2030 | 2755 | 6074 | ||
| 1000KVA | 1150 | 10300 | 1854 | 1549 | 1651 | 3235 | 7132 | ||
| 1500KVA | 1640 | 14500 | 2150 | 1570 | 2210 | 5835 | 12864 | ||
| 2000KVA | 2160 | 20645 | 2220 | 1600 | 2380 | 6430 | 14175 | ||
| 2500KVA | 2680 | 23786 | 2330 | 1650 | 3070 | 8865 | 19544 | ||
| 3000KVA | 3300 | 30300 | 2460 | 1850 | 3260 | 11300 | 24912 | ||
| 3735KVA | 4125 | 37875 | 2680 | 2060 | 4080 | 14400 | 31746 |