Transformator Trójfazowy Montowany Na Fundamencie 300kVA 12470V Delta Na 480Y/277V Zgodny Z Normami ANSI/IEEE Transformator Olejowy
| Nazwa marki: | WINLEY |
| Numer modelu: | ZGS-300/35 |
| MOQ: | 1 jednostka |
| Cena: | $5000-$150000 |
| Szczegóły opakowania: | Obudowa ze sklejki |
| Warunki płatności: | T/T |
300kVA Trzyfazowy transformator zamontowany na podkładce 12470V Delta do 480Y/277V Standardy ANSI/IEEE UL/cUL Wykazane
Zdjęcie produktu
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Dlaczego wybrać nas?
Główne dane
| Typ transformatora: | Wyposażone w podkładkę, typu przedziałowego |
| Faza: | Trzy fazy |
| Pojemność: | 300 MVA |
| Grupa wektorów: | Dyn1 |
| napięcie pierwotne: | 12470 V |
| Podstawowy BIL: | 95 KV |
|
Poziom napięcia: |
480Y/277 |
| BIL wtórny | 30 KV |
| Częstotliwość: | 60 Hz |
| Wzrost temperatury: | 65°C |
| Klasa chłodzenia: | KNAN; samoochłodzone |
| Standardy wydajności: | Spełnia normy DOE 2016, spełnia normy CSA spełnia normy ANSI/IEEE |
| Materiał nawijania: | Miedź |
| Efektywność %: | 99% |
| Brak utraty obciążenia (w watach): | +/- 500 W |
| Strata całkowitego obciążenia (w watach) przy 100%: | +/- 3000 W |
Rysunki techniczne
![]()
Specyfikacja
| Moc nominalna (KVA) |
Wysokie napięcie (KV) |
Niskie napięcie (V) |
Utrata bez obciążenia (W) |
Strata w trakcie obciążenia (W) |
Wysokość (mm) |
Głębokość (mm) |
Szerokość (mm) |
Waga (kg) |
Waga (kg) |
| 75 KVA | 34.5KV 4.160KV 12.47KV 13.2KV 130,8 KV 24.94GrdY/14.4 12.47 Grdy/7.2 4.16GrdY/2.4 lub inne |
277V 347V 480 V 600 V 120/240V 208GrdY/120 415GrdY/240 480GrdY/277 600Y/347 |
180 | 1250 | 1430 | 910 | 1930 | 645 | 1422 |
| 150 KVA | 280 | 2200 | 1530 | 980 | 1510 | 989 | 2180 | ||
| 300 KVA | 480 | 3650 | 1680 | 1080 | 1660 | 1415 | 3119 | ||
| 500 KVA | 680 | 5100 | 1790 | 1160 | 1810 | 1905 | 4200 | ||
| 750 KVA | 980 | 7500 | 2030 | 1300 | 2030 | 2755 | 6074 | ||
| 1000 KVA | 1150 | 10300 | 1854 | 1549 | 1651 | 3235 | 7132 | ||
| 1500 KVA | 1640 | 14500 | 2150 | 1570 | 2210 | 5835 | 12864 | ||
| 2000 KVA | 2160 | 20645 | 2220 | 1600 | 2380 | 6430 | 14175 | ||
| 2500 KVA | 2680 | 23786 | 2330 | 1650 | 3070 | 8865 | 19544 | ||
| 3000 KVA | 3300 | 30300 | 2460 | 1850 | 3260 | 11300 | 24912 | ||
| 3750 KVA | 4125 | 37875 | 2680 | 2060 | 4080 | 14400 | 31746 |
Cechy
300 kVA wysokiej mocy dystrybucja energii
Trójfazowy wzór montowany na podkładce obniża napięcie 12470V Delta podstawowe do 480Y/277V Wye-N wtórne, idealne dla średnich i ciężkich zastosowań handlowych i przemysłowych.
Pełna zgodność z przepisami w Ameryce Północnej
Certyfikat UL/cUL, w pełni spełniający normy ANSI/IEEE, wydajność DOE 2016 oraz wymagania NEMA 3R dotyczące odporności na działanie pogodowe w zakresie bezpieczeństwa użytkowego.
Trzymająca się konstrukcja typu komory
Wyposażony w płyn, z podkładką na frontalnej ścianie, z możliwością zasilającą radialnie, zbudowany w celu wytrzymania trudnych warunków zewnętrznych.
Wydajne samoochłodzenie KNAN
System chłodzenia KNAN (self-cooled) eliminuje potrzebę stosowania wentylatorów zewnętrznych, zmniejszając koszty utrzymania i hałas eksploatacyjny w środowiskach przemysłowych.
Dokładna regulacja napięcia
5-pozycyjna zmiennik napięcia (2,5% zakresu napięcia) z zewnętrznym uchwytem obsługującym do łatwej regulacji pola, optymalizując napięcie w różnych warunkach obciążenia.
Wyższa ochrona przed przeciążeniami
Fabrycznie zainstalowane urządzenia blokujące falę napięcia klasy 18 kV zapewniają niezawodną ochronę przed uderzeniami piorunami i nadwyżkami napięcia w systemach sieci powietrznej.
Wywijanie miedziane o wysokiej wydajności
Wysokiej czystości uzwojenia miedziane z grupą wektorową Dyn11 gwarantują niskie straty bez obciążenia, wysoką wydajność i stabilną transmisję mocy.
Niezawodny system izolacji
Izolacja olejów mineralnych bez PCB zapewnia doskonałą stabilność termiczną, odporność na ogień i długą żywotność w wymagających zastosowaniach zewnętrznych.
Zastosowanie
- Budynki handlowe: centra handlowe, domy towarowe, kompleksy biurowe, hotele i duże centra handlowe.
- Obiekty przemysłowe: zakłady produkcyjne, linie montażowe samochodów, magazyny przetwórstwa żywności i centra danych.
- Infrastruktura użytkowa: Podstawy, podziemne sieci dystrybucyjne i duże projekty rozwoju gruntów.
- Projekty miejskie: Szkoły, szpitale, obiekty rządowe, oświetlenie uliczne i urządzenia użyteczności publicznej.
- Budownictwo z dużym obciążeniem: Tymczasowe źródła zasilania dla dużych placów budowlanych i stałe systemy elektryczne dla średnich budynków.
Proces produkcji
![]()
![]()
![]()