Transformator jednofazowy 10 kVA do montażu na słupie 4,16 KV do 120 V Transformator słupowy zanurzony w oleju Standard ANSI IEEE C57
| Nazwa marki: | WINLEY |
| Numer modelu: | D-10/4.16 |
| MOQ: | 1 jednostka |
| Cena: | $1000-$10000 |
| Szczegóły opakowania: | Obudowa ze sklejki |
| Warunki płatności: | T/T |
Transformator na słupie o mocy 10 kVA o napięciu od 4
,16 KV do 120 V
,Jednopasowy przekształcacz mocy w oleju
Transformator słupowy jednofazowy 10 kVA 4,16 kV na 120 V zanurzony w oleju, zgodny ze standardem ANSI IEEE C57
Transformatory słupowe Winley Electric z certyfikatem UL/cUL mają moc od 10 do 333 kVA i są zgodne ze standardami ANSI, IEEE, CSA i IEC60076. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy pełne wsparcie techniczne i eksportujemy na cały świat do Ameryki Północnej i Południowej oraz Azji Południowo-Wschodniej.
![]()
Główne dane
| Faza | Jednofazowy |
| Moc | 10 KVA |
| Napięcie pierwotne | 2400/4160GrdY Uziemiony trójkąt (2 przewody) |
| BIL pierwotny | 75 kV |
| Napięcie wtórne | 120/240V (L-L-N) |
| BIL wtórny | 30kV |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Wzrost temperatury | 65°C |
| Płyn izolacyjny | Olej FR-3 - Płyn bez PCB |
| Zabezpieczenie nadprądowe wtórne (OCP) | Wyłącznik magnetyczny z zabezpieczeniem termicznym i prądowym, wyposażony we wskaźnik przeciążenia |
| Materiał uzwojenia | Miedź |
| Materiał rdzenia | Stal zorientowana ziarnem |
| Wymiary | 18,9-S x 20,0-G x 31,5-W |
| Waga | 260 funtów |
Rysunki techniczne
![]()
Zdjęcia produktu
Oferujemy klientom elastyczność w wyborze kluczowych komponentów — w tym odgromników, izolatorów przepustowych HV/LV, bezpieczników i izolatorów — od międzynarodowych marek, takich jak Eaton, w oparciu o Państwa specyficzne wymagania.
![]()
![]()
![]()
Łącząc sprawdzone projekty, niezawodną wydajność rdzenia i wysokiej jakości markowe komponenty, zapewniamy doskonałe bezpieczeństwo operacyjne, zredukowane koszty konserwacji i zwiększoną niezawodność zasilania dla sieci dystrybucyjnych na całym świecie.
Specyfikacje
| Jednofazowy transformator zanurzony w oleju 10 kVA-500 kVA | ||||||
| Moc znamionowa (kVA) | Wysokie | Niskie napięcie (V) | Symbol połączenia | Standard | Impedancja zwarciowa (%) | Sprawność |
| Napięcie (V) | (%) | |||||
| 10 | 4160 7200 12000 12470 13200 13800 19920 24940 34500 |
110 220 230 400 480 |
II0,II6 | IEEE/ANSI/ DOE/CSA | 1.0-4.5% | 98.7 |
| 15 | 98.82 | |||||
| 25 | 98.95 | |||||
| 37.5 | 99.05 | |||||
| 50 | 99.11 | |||||
| 75 | 99.19 | |||||
| 100 | 99.25 | |||||
| 167 | 99.33 | |||||
| 250 | 99.39 | |||||
| 333 | 99.43 | |||||
| 500 | 99.49 | |||||
Dlaczego wybrać nas
![]()