5 MVA 3-fazowy transformator zamontowany na podłodze 13800V do 4160Y/2400V ANSI Standardy IEEE
| Nazwa marki: | WINLEY |
| Numer modelu: | ZGS-5000/13,8 |
| MOQ: | 1 jednostka |
| Cena: | $5000-$150000 |
| Szczegóły opakowania: | Obudowa ze sklejki |
| Warunki płatności: | T/T |
5 MVA 3-fazowy transformator zamontowany na podłodze 13800V do 4160Y/2400V ANSI Standardy IEEE
WINLEY oferuje kompletną linię transformatorów trójfazowych z napędem płynnym, spełniających normy ANSI®/IEEE® i posiadających certyfikat UL/cUL.Włókna i maszyny do przewozów kolejowychW przypadku transformatorów o pojemności 1000 kVA są one odpowiednie do zastosowań wysokonapięciowych i o dużej pojemności, takich jak podstacje i systemy energetyczne przemysłowe.Ich konstrukcja w stanie zanurzenia w oleju zapewnia lepszą wydajność i stabilność w dużym obciążeniu, scenariusze wysokiego napięcia, zawierające płyn izolacyjny niepowiązany z PCB, obudowę odporną na działanie pogody NEMA 3R oraz zgodność z normami DOE 2016 i CSA.
Zdjęcie produktu
![]()
![]()
![]()
główne dane
| Typ transformatora: | Wyposażone w podkładkę, typu przedziałowego |
| Faza: | Trzy fazy |
| Pojemność: | 5 MVA |
| Grupa wektorów: | Dyn11 |
| napięcie pierwotne: | 13800 V |
| Podstawowy BIL: | 95 KV |
| Poziom napięcia: | 4160Y/2400 |
| Częstotliwość: | 60 Hz |
| Wzrost temperatury: | 65°C |
| Klasa chłodzenia: | ONAN; samochłodzony |
| Standardy wydajności: | Spełnia normy DOE 2016, spełnia normy CSA spełnia normy ANSI/IEEE |
| Materiał nawijania: | Aluminiowe |
| Efektywność %: | 98% |
| Brak utraty obciążenia (w watach): | +/- 8,889W |
| Strata całkowitego obciążenia (w watach) przy 100%: | +/- 34,996W |
Rysunki techniczne
![]()
Specyfikacja
| Moc nominalna (KVA) |
Wysokie napięcie (KV) |
Niskie napięcie (V) |
Utrata bez obciążenia (W) |
Strata w trakcie obciążenia (W) |
Wysokość (mm) |
Głębokość (mm) |
Szerokość (mm) |
Waga (kg) |
Waga (kg) |
| 75 KVA | 34.5KV 4.160KV 12.47KV 13.2KV 130,8 KV 24.94GrdY/14.4 12.47 Grdy/7.2 4.16GrdY/2.4 lub inne |
277V 347V 480 V 600 V 120/240V 208GrdY/120 415GrdY/240 480GrdY/277 600Y/347 |
180 | 1250 | 1430 | 910 | 1930 | 645 | 1422 |
| 150 KVA | 280 | 2200 | 1530 | 980 | 1510 | 989 | 2180 | ||
| 300 KVA | 480 | 3650 | 1680 | 1080 | 1660 | 1415 | 3119 | ||
| 500 KVA | 680 | 5100 | 1790 | 1160 | 1810 | 1905 | 4200 | ||
| 750 KVA | 980 | 7500 | 2030 | 1300 | 2030 | 2755 | 6074 | ||
| 1000 KVA | 1150 | 10300 | 1854 | 1549 | 1651 | 3235 | 7132 | ||
| 1500 KVA | 1640 | 14500 | 2150 | 1570 | 2210 | 5835 | 12864 | ||
| 2000 KVA | 2160 | 20645 | 2220 | 1600 | 2380 | 6430 | 14175 | ||
| 2500 KVA | 2680 | 23786 | 2330 | 1650 | 3070 | 8865 | 19544 | ||
| 3000 KVA | 3300 | 30300 | 2460 | 1850 | 3260 | 11300 | 24912 | ||
| 3750 KVA | 4125 | 37875 | 2680 | 2060 | 4080 | 14400 | 31746 |
Cechy
- 5 MVA Wysoka wydajność: 3-fazowy transformator na podkładce do konwersji mocy od 13800V do 4160Y/2400V.
- Wymagania w zakresie bezpieczeństwa: spełnia standardy wydajności DOE 2016 z certyfikatem UL/cUL.
- 98% Wysoka wydajność: Niskie straty przy braku obciążenia i pełnym obciążeniu, zmniejszające koszty energii.
- Niezły design zewnętrzny: Obudowa NEMA 3R, olej bez PCB, działanie od -40°C do +40°C.
- Zaawansowana ochrona: 5-pozycyjny wymiennik, zatrzymacze napięć i przełączniki przerywania obciążenia 900A.
- Winkling z aluminium: lekkie, niezawodne i tanie do zastosowań przemysłowych.
Zastosowanie
Podstacje energetyczne i systemy energetyczne przemysłowew przypadku gdy stabilna, wielkoskalowa konwersja mocy jest kluczowa.
- Obiekty handlowe i przemysłowew tym zakłady produkcyjne, centra danych i duże projekty infrastrukturalne.
- Instalacje zewnętrzne i trudne dla środowiska(w tym w warunkach wysokiej wilgotności, przybrzeżnych lub zimnych) dzięki odpornej na działanie pogody obudowie NEMA 3R i solidnej konstrukcji.
- Sieci elektroenergetyczne z przewodemktóre wymagają elastycznego, niezawodnego dostarczania energii.
- Projekty wymagające zgodności z normami DOE 2016, CSA oraz ANSI/IEEE w zakresie efektywności i bezpieczeństwa, szczególnie na rynkach Ameryki Północnej i Kanady.
Proces produkcji
![]()
![]()
![]()