Transformator trójfazowy naburtowy 300 kVA 12470 V na 480 V zgodny ze standardami ANSI / IEEE do dystrybucji energii
| Nazwa marki: | WINLEY |
| Numer modelu: | ZGS-300/15 |
| MOQ: | 1 jednostka |
| Cena: | $5000-$150000 |
| Szczegóły opakowania: | Obudowa ze sklejki |
| Warunki płatności: | T/T |
300Kva trzyfazowy transformator
,o napięciu nieprzekraczającym 30 W
,Transformator dystrybucji mocy ANSI IEEE
Zdjęcie produktu
![]()
![]()
Dlaczego wybrać nas
WINLEY oferuje pełną gamętrójfazowych transformatorów naburtowycho mocach od45 kVA do 5500 kVAi napięciach do34,5 kV. Nasze produkty są w pełni zgodne, a nawet przewyższają międzynarodowe standardy, w tymDOE 2016, IEEE/ANSI, CSA, IEC i NEMA.
Wszystkie trójfazowe transformatory naburtowe WINLEY posiadającertyfikat UL/cUL(Nr certyfikatu: UL-US-2431836-0, UL-CA-2423202-0). Możemy również zapewnićcertyfikację UL poprzez autoryzację partneraaby sprostać Twoim specyficznym wymaganiom projektu.
Nasze produkty są szeroko eksportowane doAmeryki Północnej, Ameryki Południowej, Filipin i innych regionów. Poparte bogatym doświadczeniem w projektowaniu i produkcji, profesjonalnym wsparciem posprzedażowym i wydajną produkcją, gwarantujemyszybką dostawę w ciągu 7-35 dni.
Główne dane
| Typ transformatora: | Naburtowy, typu komorowego |
| Faza: | Trójfazowy |
| Moc: | 300 kVA |
| Grupa wektorowa: | Dd0 |
| Napięcie pierwotne: | 13200V |
| BIL pierwotny: | 125 KV |
|
Napięcie wtórne: |
240V/120 |
| BIL wtórny | 30 KV |
| Częstotliwość: | 60 Hz |
| Wzrost temperatury: | 65°C |
| Klasa chłodzenia: | ONAN; Samoczynne chłodzenie |
| Normy efektywności: | Spełnia normy DOE 2016, Spełnia normy ANSI/IEEE |
| Materiał uzwojenia: | Miedź |
Rysunki techniczne
![]()
Specyfikacja
| Moc znamionowa (KVA) |
Wysokie napięcie (KV) |
Niskie napięcie (V) |
Straty bez obciążenia (W) |
Straty pod obciążeniem (W) |
Wysokość (mm) |
Głębokość (mm) |
Szerokość (mm) |
Waga (kg) |
Waga (Lbs) |
| 75KVA | 34.5KV 4.160KV 12.47KV 13.2KV 13.8KV 24.94GrdY/14.4 12.47Grdy/7.2 4.16GrdY/2.4 lub inne |
277V 347V 480V 600V 120/240V 208GrdY/120 415GrdY/240 480GrdY/277 600Y/347 |
180 | 1250 | 1430 | 910 | 1930 | 645 | 1422 |
| 150KVA | 280 | 2200 | 1530 | 980 | 1510 | 989 | 2180 | ||
| 300KVA | 480 | 3650 | 1680 | 1080 | 1660 | 1415 | 3119 | ||
| 500KVA | 680 | 5100 | 1790 | 1160 | 1810 | 1905 | 4200 | ||
| 750KVA | 980 | 7500 | 2030 | 1300 | 2030 | 2755 | 6074 | ||
| 1000KVA | 1150 | 10300 | 1854 | 1549 | 1651 | 3235 | 7132 | ||
| 1500KVA | 1640 | 14500 | 2150 | 1570 | 2210 | 5835 | 12864 | ||
| 2000KVA | 2160 | 20645 | 2220 | 1600 | 2380 | 6430 | 14175 | ||
| 2500KVA | 2680 | 23786 | 2330 | 1650 | 3070 | 8865 | 19544 | ||
| 3000KVA | 3300 | 30300 | 2460 | 1850 | 3260 | 11300 | 24912 | ||
| 3750KVA | 4125 | 37875 | 2680 | 2060 | 4080 | 14400 | 31746 |
Cechy
Transformator Dd0 o dużej mocy 300 kVA
Trójfazowa konstrukcja naburtowa zgrupą wektorową Dd0, obniżająca napięcie pierwotne 13200V Delta do napięcia wtórnego 240/120V Delta z odczepem środkowym, idealna dla północnoamerykańskiej dystrybucji dwunapięciowej 120/240V.
Pełna zgodność z normami północnoamerykańskimi
Certyfikat UL/cUL, w pełni zgodny z normami ANSI/IEEE, efektywności DOE 2016 i CSA, zapewniający walidację bezpieczeństwa i wydajności klasy energetycznej.
Solidna konstrukcja typu komorowego
Wypełniona cieczą, zasilana pętlą, z bezpiecznym frontem, konstrukcja naburtowa z klasą odporności na warunki atmosferyczne NEMA 3R, zbudowana tak, aby wytrzymać trudne warunki zewnętrzne.
Niezawodny system samoczynnego chłodzenia ONAN
Samoczynne chłodzenie ONAN (Oil Natural Air Natural) eliminuje zewnętrzne wentylatory, zmniejszając koszty konserwacji i hałas pracy dla długotrwałego użytkowania na zewnątrz.
Precyzyjna regulacja napięcia
5-pozycyjny przełącznik zaczepów bez obciążenia (zakres 2,5%) dla łatwej regulacji napięcia na miejscu, optymalizując wydajność w różnych warunkach obciążenia.
Kompleksowy system ochrony
Zintegrowane fabrycznie odgromniki 18kV i bezpieczniki bagnetowe zapewniają niezawodną ochronę przed przepięciami i wyładowaniami atmosferycznymi dla bezpieczeństwa sieci.
Najwyższej jakości uzwojenia miedziane
Uzwojenia z miedzi o wysokiej czystości z połączeniem Dd0 zapewniają niskie straty, wysoką wydajność i stabilne przesyłanie energii dla zastosowań o dużym obciążeniu.
Izolacja z oleju mineralnego bez PCB
Przyjazny dla środowiska olej mineralny bez PCB zapewnia doskonałą stabilność termiczną, odporność na ogień i długą żywotność.
Zastosowanie
Ten trójfazowy transformator naburtowy 300 kVA z grupą wektorową Dd0 jest przeznaczony doniezawodnej zewnętrznej dystrybucji energiiw północnoamerykańskich systemach energetycznych, komercyjnych i przemysłowych. Typowe zastosowania obejmują:
Osiedla mieszkaniowe i wielorodzinne: Podmiejskie osiedla, kompleksy mieszkalne i społeczności mieszkaniowe wymagające dwunapięciowej dystrybucji 120/240V.
Obiekty komercyjne: Małe centra handlowe, pasaże handlowe, budynki biurowe i restauracje z mieszanymi obciążeniami oświetlenia 120V i urządzeń 240V.
Operacje przemysłowe: Lekki przemysł, warsztaty i zakłady przetwórcze z urządzeniami trójfazowymi 240V i pomocniczym zasilaniem 120V.
Sieci dystrybucji energii elektrycznej: Pętle zasilające systemy dystrybucji napowietrznej/podziemnej, projekty elektryfikacji obszarów wiejskich i modernizacje sieci.
Specjalistyczna infrastruktura: Stacje telekomunikacyjne, centra danych i zdalne stacje zasilające wymagające stabilnego dwunapięciowego zasilania 120/240V.
Systemy energii odnawialnej: Mikrosieci energii słonecznej i wiatrowej, gdzie połączenie Dd0 o zerowej różnicy faz zapewnia bezproblemową integrację z siecią.
Proces produkcji
![]()
![]()
![]()