Transformator morski 112,5 kVA Średnie napięcie Isolacja suchego typu Transformatory 480V NEMA 4X 304 Obudowa ze stali nierdzewnej z uchwytem uderzeniowym
| Nazwa marki: | WINLEY |
| Numer modelu: | SG-112.5KVA |
| MOQ: | 1 jednostka |
| Cena: | $500~$60000/Unit |
| Szczegóły opakowania: | Obudowa ze sklejki |
| Warunki płatności: | T/T |
Transformator morski w obudowie ze stali nierdzewnej 480V
,Transformator izolacyjny suchy 112
,5 kVA
Morski transformator izolacyjny suchy Winley Electric o mocy 112,5 kVA jest zaprojektowany do niezawodnej konwersji i izolacji mocy w najtrudniejszych warunkach morskich i przemysłowych. Zaprojektowana do zastosowań średniego napięcia, jednostka ta zapewnia wyjście 480V, spełniając jednocześnie rygorystyczne normy NEMA 4X, zapewniając solidną ochronę przed pyłem, wodą i korozją — co jest kluczowe dla operacji przybrzeżnych, morskich i okrętowych.
| Typ transformatora | Transformator impregnowany próżniowo (VPI), przystosowany do pracy morskiej |
| Konfiguracja transformatora | Suchy typ, wentylowany |
| Faza | Trójfazowy |
| Pojemność | 112,5 kVA |
| Grupa wektorowa | Dyn1 |
| Napięcie pierwotne | 480V AC |
| Napięcie wtórne | 480Y/277V AC |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Wzrost temperatury | 80°C |
| Chłodzenie | ANN |
| Klasa izolacji | Klasa R |
| Normy wydajności | DOE 2016, IEEE, ANSI |
| Materiał uzwojenia | Miedź |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Klasa obudowy | NEMA 4X |
| Wydajność % | 99,00% |
Rysunek techniczny
![]()
- Odporność na korozję: Konstrukcja ze stali nierdzewnej 304 jest odporna na mgłę solną, narażenie na chemikalia i wysoką wilgotność.
- Ochrona środowiska: Klasa NEMA 4X zapewnia szczelność pyłoszczelną i wodoodporną, równoważną IP66, dla niezawodnego działania w warunkach mycia i na zewnątrz.
- Trwała konstrukcja: Ciągłe spawane szwy, uszczelki EPDM i wszystkie elementy ze stali nierdzewnej utrzymują integralność obudowy pod ekstremalnym obciążeniem.
- Bezpieczeństwo i niezawodność: Konstrukcja suchego typu eliminuje ryzyko wycieków płynów i zagrożeń pożarowych, co czyni ją idealną do zamkniętych przestrzeni morskich.
- Izolacja elektryczna: Zapewnia izolację galwaniczną między obwodami pierwotnym i wtórnym, chroniąc wrażliwy sprzęt przed przejściowymi przepięciami i zwarciami do ziemi.
- Niska konserwacja: Brak konieczności monitorowania lub wymiany płynów, co zmniejsza koszty cyklu życia.
- Tłumienie drgań: Zintegrowane uchwyty antywibracyjne izolują transformator od drgań mechanicznych i wstrząsów, powszechnych w środowiskach morskich i przemysłowych.
- Zwiększona trwałość: Zmniejsza naprężenia na uzwojeniach i rdzeniu, wydłużając żywotność i poprawiając stabilność operacyjną.
- Łatwa instalacja: Wstępnie zaprojektowany system montażu ułatwia integrację z okrętowymi pomieszczeniami elektrycznymi lub przemysłowymi panelami sterowania
| Model (kVA) | Napięcie pierwotne | Napięcie wtórne | Grupa sprzęgająca | Wymiary kształtu | Wymiary montażowe | Wymiary pudełka |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SG-10KVA | 660/400/380/200 | 380/220/110/36 | Yyn0/Y/d/D/y/D/d | 360*180*305 | 215*140 | 450*360*480 |
| SG-15KVA | 660/400/380/200 | 380/220/110/36 | Yyn0/Y/d/D/y/D/d | 360*200*335 | 215*155 | 450*360*480 |
| SG-20KVA | 660/400/380/200 | 380/220/110/36 | Yyn0/Y/d/D/y/D/d | 420*210*350 | 250*170 | 490*400*540 |
| SG-30KVA | 660/400/380/200 | 380/220/110/36 | Yyn0/Y/d/D/y/D/d | 420*230*380 | 250*190 | 490*400*540 |
| SG-50KVA | 660/400/380/200 | 380/220/110/36 | Yyn0/Y/d/D/y/D/d | 680*350*550 | 420*220 | 800*510*840 |
| SG-80KVA | 660/400/380/200 | 380/220/110/36 | Yyn0/Y/d/D/y/D/d | 750*400*620 | 480*250 | 850*510*840 |
| SG-100KVA | 660/400/380/200 | 380/220/110/36 | Yyn0/Y/d/D/y/D/d | 780*420*650 | 500*250 | 900*550*890 |